Veebruar on eestlase jaoks üks külmemaid ja pimedamaid aegu aastas, see on ka üks põhjustest miks veebruarit kutsutakse rahvakeeli ka küünlakuuks. Külm aeg loob aga ideaalse võimaluse, et pühendada oma aega lähedastele ning kinkida oma kallimale meeldejääv valentinipäeva kingitus.

Puhkamine

On ju teada, et talvekuud on kehale koormavad. Seega, tasub oma keha ja vaimu eest hoolt kanda ka veebruaris. Paljud Eesti spaad pakuvad erinevaid hoolitsusi, mis on mõeldud just talvekuudel nahale tekitatud tuule- ja külmakahjustuste leevendamiseks. 

Puhkus Eestis

Eesti väikelinnad pruugi olla küll esmaseks puhkuse sihtkohaks puhkajale, ent tegelikkuses leidub pea igas väiksemas linnas ideaalseid puhkamisvõimalusi. Samuti leiab mõnusat kosutust linnades, kus melu on talvekuudel väiksem, olgu siis selleks siis Haapsalu või Pärnu. 

Olgugi, et suvepealinn Pärnu on talvel vaikne, leidub ka siin häid puhkusevõimalusi. Pärnu spaad pakuvad mõnusat elamust aastaringselt, ning Pärnumaal leidub ohtralt vaatamisväärsusi ja matkaradu aja mahavõtmiseks. 

Valentinipäev

Veebruar seostub paljudele inimestele ka valentinipäevaga. Valentinipäev (e sõbrapäev või armunute päev) on tähtpäev mil peetakse meeles armastust ning hoitakse oma kallimat. Eestis on tähistatakse seda päeva 14. veebruaril.

Valentinipäev kingitused

Võimalusi, kuidas oma kallimat valentinipäeval meeldivalt üllatada on mitmeid. Kõige levinum kingitus on kindlasti lilled kuidas lisaks sellele tasuks kaaluda ka teisi kingiideid. 

Just valentinipäeva puhul pakuvad mitmeid Eesti spaad eripakette oma külalistele, ikka selleks, et koos veedetud aeg kallimaga oleks eriline. 

Valentinipäeva kingitused mehele

Kindlasti leidub ka neid inimesi, kes ei tea mida meestele sõbrapäevaks kingita. Eestis teatakse ikka öelda, et “tee mehe südamesse käib kõhu kaudu”. Ju on selles oma tõetera sees ja just seetõttu võiks kaaluda kinkidusena romantilist õhtusööki kahele. Lisaks pakuvad mitmed Eesti spaad hoolitsusi just meestele. Seega, üks võimalus on kinkida spa pakett mehele.

Valentinipäeva kingitused paaridele

Lisaks, koos veedetud mõnusale ajale ja kingitustele on ju teada, et  emotsionaalne kingitus on kõige väärtuslikum. Seega, ei pea valentinipäeva kingitus olema alati hinnasildiga, vaid võib olla ka lihtsalt teineteise tähtsustamise aeg. 

Matkamine

Veebruar on üks külmemaid kuid Eestis ning lumevaibaga kaetud maastik aitab omakorda esile tuua maastiku omapärasid. Eestis on sadu matkaradu ning erinevaid tuure, mida saab nautida nii üksinda kui ka seltskonnaga. 

Paljudel matkaradadel on olemas spetsiaalsed vaateplatvormid kus avaneb hea vaade maastikule. Samuti on paljudel matkaradadel olemas oma vaatamisväärsused. Üheks näiteks võib tuua Kakerdaja matkaraja kõvera männi, mis on paljude matkajate jaoks tõmbenumbriks.