Pärnu spaad

Pärnu spaad

Eestis mitmeid häid spaasid, kuid Pärnus asuvad just need kõrgelt hinnatud ja parimad spaad, mida kindlasti tasub külastada.

Pärnu on enamus eestlastele tuntud kui suvepealinn ning enamus külastajaid sätib oma sammud just sinna suveperioodil.

Aastal 1838 asutati Pärnu esimene supelasutus ning Pärnu kui spaa sihtkoht on paljudele eestlastele ja väliskülastajatele populaarne vabaaja veetmise koht eriti suvel.

Samas tasub meeles pidada, et Pärnu spaasid saab nautida igal aastajal. Sind ootavad Pärnus mitmed toredad spaahotellid, mis muudavad Pärnus peatumise meeleolukaks ning pikalt meeldejäävaks.

Ära ei tasu unustada ka seda, et madalhooajal on Pärnu spaades peatumine ka rahakoti sõbralikum ning rahu ja vaikust on Pärnus kordades rohkem ja ka restoranides on ooteajad lühemad.

Pärnu spaad pakuvad sulle võimalust hellitada ennast põnevate spaaprotseduuridega – ikka selleks, et saaksid puhkusest võtta maksimumi. Päevasel ajal on võimalik nautida kontserte ja kultuurisündmusi ning miks mitte ka minna matkama.

Kõik Pärnu spaad asuvad ainult lühikese jalutuskäigu kaugusel merest ja rannapromenaadist, kus peale lõõgastavaid protseduure on võimalik nautida imelist päikeseloojangut.

Miks mitte leida endale Pärnus kiireks külastuseks või pikemaks puhkuseks sobiv spaahotell ning tõmmata juhe seinast korraks välja.

Spaa Pärnus lastega

Lastele on Pärnus mitmeid atraktsioone ning Pärnu spaad ei ole siin erandiks. Kas teadsid näiteks, et Tervise Paradiisist leiad Eesti ühe suurima veepargi? Allolevad spaad pakuvad rõõmu kogu perele ning mälestused koos veedetud toredast puhkusest jäävad kauaks meelde. Leia oma perele sobiv spaa ning naudi perega koos kvaliteetaega.